Kaliteli araçlar, kampanyalı ve uygun kiralama fiyatları ile;

Vizyon Rent A Car, 20 yıldır günlük ve operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet vermektedir. Kuruluşunun ilk yılında sektöre hızlı ve güçlü bir şekilde giriş yapan Vizyon Rent A Car; bugün sürdürülebilir ve karlı büyümesine devam ediyor.

Vizyon Rent A Car olarak müşterilerimize sunduğumuz araç kiralama hizmetimizi çeşitli marka ve modellerden oluşan kiralık araç  parkımızı sürekli bir şekilde büyüterek, kalite, güven ve uygun fiyat üçgeninde sizlere sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürülebilir büyüme anlayışı doğrultusunda günlük kiralama sektöründe olduğu gibi operasyonel filo kiralama  sektöründe de iddaalı konumumuzu koruyoruz.

Vizyon Rent A Car günlük kiralama sektöründe faaliyet gösterdiği yıllar içerisinde güvenilirliğin adresi oldu. “Söz verdiysek yaparız” anlayışı ile çalışanlarından müşterilerine kadar tüm değer zincirine aynı güveni tahsis etmektedir. Sadece kiralamak değil, kiralama süresince müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kendi sorunları gibi gören çalışanları sayesinde sektörde farklılığın merkezi haline geldi.

MİSYONUMUZ

Gelişimi sistemli ve sürekli kılarak, tüm paydaşların  memnuniyetine önem veren, etik değerlere bağlı, kaliteli, güvenilir bir iş anlayışıyla geniş kitlelere hizmet sunmak.

VİZYONUMUZ

Uzman ve tecrubeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz otomobil kiralamanın avantajlarını sunmaktadır.